Kontaktujte nás
emailobchod@atomhk.cz telefon+420 495 215 549

Podrobnosti, včetně mapy, kontaktních osob a kontaktního formuláře najdete v sekci kontakt

Otevírací doba
Pondělí 9:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 15:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 15:00
Pátek 8:00 - 12:00

Nálepky-etikety na roli-etikety na archu-termoetikety-tabelační etikety

Termotransferové etikety

Termoetikety, samolepící etikety

Nálepky se vyrábí většinou v materiálu vellum a primecoat. Následný dotisk nálepky je uskutečněn přes termotransferové pásky. Mezi další často užívané nálepky patří termoetikety. V kosmetickém průmyslu se využívají nálepky v podobě plastových etiket, například v transparentním provedení. Možnost využití dané nálepky je ovlivněna druhem lepidla. Samolepicí etikety, etikety na zboží, etikety na výrobky,  tisk etiket. dotisk EAN kódu, potisk čárovým kódem, výroba etiket, etikety na míru, potištěné etikety, samolepicí etikety bílé, samolepicí etikety barevné, etikety do kleští, potištěné etikety, print etikety, výrobu etiket, tohle vše je přesně naše práce, tohle umíme.

 

Etikety lze dělit z různých hledisek. Jedním z nich je umístění etikety buď na roli či na větších plochách, jako např. na arších A4.
Etikety na kotouči (také visačky, vstupenky aj.) se standardně dodávají na papírové dutince průměru 40mm nebo 76mm, na které jsou etikety navinuté. Na přání zákazníka je možné dodat etikety na roli kde je víc etiket vedle sebe, což se nazývá víceprodukce (dvojprodukce, trojprodukce atd.). Počet etiket navinutých na kotouči se vyrábí na základě požadavků zákazníka. Pro kvalitní potisk termoetiket termotransferovou technologií je důležitý vhodný výběr termotransferové pásky, kde páska musí být širší než je šířka nosného pásu etiket tak, aby nedocházelo k poškození tiskové hlavy.
Archové etikety vytisknete skoro na jakékoliv tiskárně ve Vaší kanceláři. Dají se kopírovat.

Termoetikety (direct thermo)

Termoetikety, samolepící etikety

Samolepící etikety na kotouči vyrobené z thermo-citlivého materiálu jsou určené pro následný černý dotisk v thermo tiskárnách a vahách bez přidané barvícící pásky.

Termoetikety jsou produkovány v provedení termo eco, termo top a termo top lak. Termoetikety jsou určeny pro přímý tisk. Nejčastěji se termoetikety využívají například do vah v potravinářských obchodech. Samolepící termoetikety jsou dodávané vetšinou na kotouči. Termoetikety mohou být v provedení od čistě logistických etiket bez dotisku až po grafické termoetikety.

rozměry etiket na roli

Sandwich etikety

jsou požadovany stále častěji. Jedná se o vícevrstvé etikety s možností efektivního využití na větší množství textů.

Bookletové etikety

v sobě obsahují návod nebo jiný text v knižní podobě.

Holografické etikety

jsou ze speciálního materálu. Podle použitých druhů samozřejmě exstují polypropylenové samolepky atd.

Visačky a vstupenky

visačky často nahrazují etiketu, nejvíce u textilního zboží. Slouží k označení zboží vč. bližší specifikace

Tento sortiment je vyráběn na zakázku

Archové etikety

nabízíme v klasickém provedení, čili  papírové matné bílé etikety na archu A4. Etikety jsou určeny pro černý i barevný potisk v laserových tiskárnách, inkoustových tiskárnách a kopírkách. Lze dodat etikety i mimo uvedené rozměry i z jiných materiálů.

rozměry archových etiket

Tabelační etikety

ze samolepicího papíru na nekonečném pásu  skládané do krabic  se používají v tiskárnách(např. jehličkových), které vedou papír pomocí boční perforace. Dodáváme je v různých rozměrech. Vyrábí se v jednořadém, dvouřadém a některé rozměry také ve trojřadém a čtyřřadém provedení. Naši klienti spotřebovávají tabelační etikety nejčastěji na adresní štítky ve státní správě, bankách, marketingu, prodeji a zasílání různých tiskovin. Lze je však využít i na kancelářskou evidenci, logistické a distribuční etikety k označování výrobků a jejich balení. Většinou zpracováváme  tento sortiment na zakázku.

Etikety do etiketovacích kleští

Samolepící etikety do kleští se dodávají v bílé,  barevné, ale i v signálních barvách. Podle použitých kleští se mění velikost čísel, množství řádků na dané etiketě. Lze je potisknout vaším logem, měrnou jednotkou, velikostí nebo jiným údajem. Jsou dodávány s běžným lepidlem nebo lepidlem snadno snímatelným. Pro zmrazené zboží se užívá speciální lepidlo, určené pro tyto výrobky.

rozměry etiket do etiketovacích kleští