Kontaktujte nás
emailobchod@atomhk.cz telefon+420 495 215 549

Podrobnosti, včetně mapy, kontaktních osob a kontaktního formuláře najdete v sekci kontakt

Otevírací doba
Pondělí 9:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 15:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 15:00
Pátek 8:00 - 12:00

Etikety a vybavení prodejen

Nálepky-etikety na roli-etikety na archu-termoetikety-tabelační etikety

Termoetikety, samolepící etikety

Samolepící etikety (polepky) bílé, barevné (signální, transparentní) čisté, potištěné nebo předtištěné v široké škále rozměrů a návinů, vč.nových grafických návrhů dle požadavků zákazníka.

Možná doprava v rámci ČR do 24hodin. Bezplatné zpracování kalkulace a cenové nabídky včetně poradenského servisu v oblasti etiket jejich potisku a aplikace, možnost zaslání vzorků.

Termotiskárny a termotransferové tiskárny

Termotiskárny, termotransferové tiskárny

Tiskárny termo + termotransferové pro menší provozy, širší komerční a průmyslové využití od firmy CAB, ARGOX, SATO, ZEBRA.
Software pro návrh a tisk etiket (dle požadavku klienta).
Příslušenství k TT Tiskárnám: řezací nože, externí + interní navíječe, PC karty, snímače EANu, aplikátory a odlepovače etiket - ruční, poloautomatické a automatické, přenosné terminály (paměťové, bezdrátové)

Termotransferové barvící pásky (ribbony)

Termotransferové barvící pásky

Termotransferové pásky se dodávají s vnitřním návinem IN (pigment je na vnitřní straně nosné fólie), nebo vnějším návinem OUT (pigment je na vnější straně nosné fólie) podle typu tiskárny.
Nejčastější jsou pásky navinuté na papírové 1" /25,4 mm/ dutince při průmyslových typech tiskáren a v některých případech i na plastových dutinkách.